Předchozí
Další

Vyšší Brod na Vltavě

1.10 km od startu


Výlet začíná ve Vyšším Brodě u kempu, kam se s oblibou sjíždějí vodáci. Vy to na rozdíl od nich vezmete suchou nohou, a to rovnou z parkoviště u restaurace naproti kempu. Vyrážíte po červené značce. Cesta vás povede kousek po frekventované silnici, takže si dejte majzla, jak říkají zdejší obyvatelé. Po pár stech metrech sejdete z hlavní na klidnou asfaltku lesu vstříc.

Tip:
Trasa

O projektu ČISTOU PŘÍRODOUMyslíme si, a snad souhlasíte i vy, že příroda by se měla chránit. Nedotčených míst lidmi je stále méně, o to důležitější je, abychom se je snažili zachovat i do budoucna.

Magazín samosebou.cz, který se zabývá tříděním a recyklací odpadu, se projektem Čistou přírodou hlásí k této snaze a přímo ji podporuje. Třídění a recyklace odpadu šetří zdroje a přírodu a tím přispívá i k našemu udržitelnému životnímu stylu.

Pokud se vydáte na některý z vytipovaných výletů, které jsme pro vás připravili, věříme, že v přírodě nenecháte nic, co do ní nepatří. Většinu obalů je totiž možné vytřídit a následně recyklovat, proto patří do barevných kontejnerů na tříděný odpad. To je důvod, proč jsme na všech uvedených trasách vždy označili nejbližší stanoviště, kde je možné odpad vytřídit.

Pomozte nám s tříděním odpadu a přispějte tak k ochraně životního prostředí. Stojí to přece za to!