Předchozí
Další

Všechny barvy třídění

5.20 km od startu


Pokud jste si na výlet „náhodou“ kromě plastových nebo papírových obalů vzali také plechovky, sklenice, použitý textil, olej a tuky, přichází váš okamžik. Tady v obci Řimice se třídí opravdu zodpovědně a vy se můžete přidat! V Řimících se k naší modré značce připojuje také žlutá. Nedaleko za vesnicí se však znovu rozejdou. Nezapomeňte, že „naše“ je dnes modrá.

Tip:
Trasa

O projektu ČISTOU PŘÍRODOUMyslíme si, a snad souhlasíte i vy, že příroda by se měla chránit. Nedotčených míst lidmi je stále méně, o to důležitější je, abychom se je snažili zachovat i do budoucna.

Magazín samosebou.cz, který se zabývá tříděním a recyklací odpadu, se projektem Čistou přírodou hlásí k této snaze a přímo ji podporuje. Třídění a recyklace odpadu šetří zdroje a přírodu a tím přispívá i k našemu udržitelnému životnímu stylu.

Pokud se vydáte na některý z vytipovaných výletů, které jsme pro vás připravili, věříme, že v přírodě nenecháte nic, co do ní nepatří. Většinu obalů je totiž možné vytřídit a následně recyklovat, proto patří do barevných kontejnerů na tříděný odpad. To je důvod, proč jsme na všech uvedených trasách vždy označili nejbližší stanoviště, kde je možné odpad vytřídit.

Pomozte nám s tříděním odpadu a přispějte tak k ochraně životního prostředí. Stojí to přece za to!